Festiwal "Elektroniczne Pejzaże Muzyczne"
Zagrali: Bookovsky, Andrzej "Andymian" Mierzyński, Piotr "El_vis" Lenart, Adam "Mr Smok" Bórkowski

To zdarzyło się po raz pierwszy w Olsztynie. Koncert muzyki elektronicznej na dziedzińcu olsztyńskiego zamku, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Radio Olsztyn. Niesamowita sceneria średniowiecznej budowli z ponadstuletnią lipą po środku, a pod nią cztery stanowiska z instrumentami, do których kolejno podchodzili muzycy i swą muzyką przenosili publiczność w odmienne stany świadomości. Każdy z nas grał około czterdziestu minut i zaprezentował autorski materiał. Koncert prowadził, jak zawsze fenomenalnie, Grzegorz z Radia Olsztyn, który specjalnie na ten wieczór przygotował autorskie libretto, za pomocą którego przeniósł wszystkich w odległe zakątki kosmosu. Słowo i muzyka - jakże wspaniale to zagrało. Kto nie był, niech żałuje.
Swą obecnością na koncercie zaszczycili nas m.in. prezydent Olsztyna oraz zespół redakcyjny serwisu muzyki elektronicznej MOOZA z Gdyni.
Cieszę się, że mogłem poznać tak wspaniałych muzyków i że zagraliśmy na tej samej scenie. To było super przeżycie!!! Fragmenty koncertu (około 45 min.) zarejestrowaliśmy na DVD.
pejzaze14 pejzaze13 pejzaze16 pejzaze15
pejzaze4 pejzaze2 pejzaze1 pejzaze3
pejzaze5 pejzaze8 pejzaze6 pejzaze10
pejzaze11 pejzaze9 pejzaze12 pejzaze7
Fot. Benek Wawrzyniewicz, Jacek Kowalski, Tomek Radzik
31 lipca 2005 r.
Olsztyńskie Lato Artystyczne
andrzej "andymian" mierzyński  &  elżbieta mierzyńska
muzyk (syntezatory), kompozytor                       solo melodyczne (wokale), teksty

rock & electronic music from Poland
koncerty
e-mail: elamierzynska@o2.pl   amierzynski@o2.pl